JSTE ŽENOU, KTEROU CHCETE BÝT?

Poslední dobou vidím kolem sebe dost nešťastných žen, buď se rozvádějí a nebo jsou nezadané z důvodu nedostatku “vhodných” protějšků.

Vzpomněla jsem si na výrok, který jsem zaslechla poměrně dávno, ještě na VŠ, v přednášce  psychologie a zněl následovně:

“NEJDULEŽITĚJŠÍM ÚKOLEM ŽENY JE VYBRAT SI SPRÁVNÉHO PARTNERA”

Už tenkrát mi tento výrok utkvěl v paměti, jelikož mé tehdejší vztahy připomínaly cokoliv, jen ne harmonii a šťastné soužití. A tak jsem se snažila získat další informace od pana profesora na toto téma. Vlastně díky němu jsem pochopila sílu sebepoznání a velmi rychle viděla souvislosti v mém životě jak osobním tak profesním.

Dnes, kdy jsem nejen vdaná, ale mám i dvě děti, musím toto tvrzení absolutně potvrdit. Uvědomuji si, jak zásadní vliv má právě VOLBA partnera pro ženu, její budoucnost  a budoucnost celé rodiny.  

Jak ale nekoupit zajíce v pytli? Pánové prominou. 🙂

Věřím, že čím lépe se žena zná, ví kým je a co potřebuje, tím větší je pravděpodobnost, že udělá správnou volbu. To ostatně platí i v jiných oblastech, pokud nevíte co chcete a kam směřujete, jak potom vypadá např. Vaše kariéra nebo Váš každodenní život? Jak se asi cítí člověk, který  neví a nezná svou hodnotu? Jako strom ve větru? Potácející se chvíli tam a pak jinam, podle toho, kam fouká vítr?

Když se na toto téma bavím se svými klientkami, většina z nich uvede důvod svého “selhání” či “špatné volby” STRACH, NEJISTOTU a neuposlechnutí své INTUICE. Všechny tyto tři indicie spolu souvisí a vzájemně se podporují.

STRACH, že lepšího partnera nenajdu, strach ze změny, samoty… Strach je nástrojem rozumu, je jedním z největších nástrojů manipulace s lidmi. Jeho úkolem je zahnat nás do kouta, nevěřit si a být “poslušný”, jak ty ovce.

NEJISTOTA, přesněji NEJSEM SI JISTÁ SAMA SEBOU či svou volbou. To opět pramení z nízké míry sebe-vědomí a sebepoznání. Když se znám, vím, co je pro mě dobré a co ne.

Neuposlechnutí INTUICE opět souvisí s tím, být si vědoma sebe sama, věřit ve svou vlastní sílu, že JÁ VÍM, JÁ to tak CÍTÍM a nezpochybňuji to. Tak to prostě je.

Běžte vstříc své seberealizaci, ať jste šťastná.

Věřte, že můžete tvořit radostný život.

Chci tímto vším podpořit důležitost SEBEPOZNÁNÍ, proto ŽENY a nejen ženy, věnujte se prosím svému rozvoji a poznání. Dejte pozornost své duši, stejně jako dáváte svému tělu nebo naopak. Buďte k sobě upřímné, řešte problémy, které cítíte, že máte a věnujte si péči    a lásku. Dovolte si sebelásku, otevře Vám srdce. Poléčte své vnitřní dítě, pokud bylo zraněno v dětství. Zharmonizujte svou vnitřní ženu i muže, pokud to potřebují. Zjistěte své slabiny, ale i silné stránky o které se můžete opřít. Nenechávejte se vláčet starými traumaty či rodovými zátěžemi, vše se dá řešit a změnit.

Nebuďte pasivní a lítostivé. Stojíte přece za to a mají-li si to myslet i ostatní, musíte tomu nejprve uvěřit vy samotné.

„Vědomá žena je spokojená žena, miluje bezpodmínečně a podporuje druhé.

Nevědomá žena je nespokojená, žárlí a kope kolem sebe.“

(Prověřeno praxí.) 🙂                                            

Kterou ženou chcete být vy?

 

Uznáte-li, že ke mně cítíte důvěru a mám Vám co nabídnout, jsem tu pro Vás.                 

Napište mi, ráda Vás podpořím na Vaší cestě.

 

S láskou a pokorou. 

Jana

Mou vášní je potenciál naší mysli a duše, a tak podporuji jednotlivce na jejich cestě k dosažení více zdraví, radosti a možností v jejich životech. Zvědoměním jejich unikátních talentů a darů, odstraněním negativních programů a limitujících přesvědčení v jejich podvědomí a odemčením jejich potenciálu je podporuji ke tvoření autentického života, který touží žít. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře