BARS místo ANTIDEPRESIV? Co je ještě možné?

Chci se s Vámi podělit o krátký příběh z mé praxe s Bars, který mě nadchnul a je dalším důvodem proč miluji svou práci a cítím velkou vděčnost za všechna svá rozhodnutí, která mě k této metodě přivedla. Objevila jsem své poslání ve svých 38 letech a nebyla to cesta růžovou zahradou. O to větší radostí a satisfakcí jsou mi mnohé příběhy klientů jako například ten následující.

Tento příběh je pravda a rozpoutal ve mě obrovskou vášeň zkoumat a rozvíjet potenciál Bars a dalších nástrojů Access Counciousnes víc a víc a šířit tuto život transformující techniku do světa. Protože jestli něco může změnit náš život, tak to jsou Access Bars a naše volby. 

Nedávno jsem potkala rodinku se kterou jsem minulý rok pracovala. Pár středního věku se třemi dětmi. Děti poletují šťastně kolem nás a hrají si, rodiče se usmívajíc drží vzájemně okolo pasu a vypráví o společném sportovním výletu, který prožili minulý týden. Řekli byste taková normální spokojená rodinka.

Někdy na podzim minulého roku ovšem tato šťastná rodinka prožívala velmi náročné období. Partnerský vztah procházel krizí, která vyústila v partnerčinu nevěru, kterou partner nedokázal unést. A tak se hádky a agrese staly součástí jejich každodenního života. Všichni žili ve velmi psychicky napjatém prostředí více než rok. Alkohol, podezřívání, hádky, výčitky, ponižování, strach, pláč, úzkost, výhružky a agrese.  Nikomu to neprospívalo, ale nedokázali najít cestu ven z tohoto zacykleného bludiště. Přílévali jen olej do ohně. Až se jednoho dne situace tak vyhrotila, že se muž pokusil o sebevraždu. Přežil, ale situace již byla tak neúnosná pro celou rodinu, že mne požádala jeho maminka o pomoc.

Podle odborníků z psychiatrické ambulance, kterou oslovila, byla totiž jediným řešením okamžitá léčba ANTIDEPRESIVY, která může být velmi zdlouhavá a zvýšenou kvalitu života nezaručující. Navíc musí pacient s léčbou souhlasit a přijít dobrovolně. Což není vždy v takto vypjatých situacích možné.

KDE NASTALA ZMĚNA ?

V tomto případě šlo o mého známého, takže jsme si z počátku jen povídali a podařilo se mi ho jemně nasměrovat k vyzkoušení  Access bars. Přesněji řečeno, si tuto možnost VYBRAL, DOVOLIL si  a vybral si pro sebe víc. Byl otevřen změně.

Tento muž ode mě obdržel v období 6 týdnů pouhé 2 terapie Bars. Hned po prvním sezení se dostavil velký klid a ustála agresivita, která už se nevrátila. Muž přestal být podezřívavý a ustoupily jeho schizofrenní pocity a obavy. Svou pozornost začal věnovat sobě, začal běhat a fyzicky cvičit. Odstěhoval se od rodiny.

O měsíc později obdržel Bars podruhé. Začal se opět pravidelně stýkat s partnerkou a dětmi, kteří měli do té doby z muže strach. Veškeré známky deprese či agrese byly fuč, a tak se mohl muž za  několik týdnů nastěhovat zpět k rodině. Od té doby zase fungují jako dříve, jsou normální spokojená rodina. 

Partnerka obdržela jedno sezení a jelikož Bars pomáhá rozšiřovat vědomí, dokázali si vzájemně odpustit, dostat se ze zacyklení a udělat za minulostí tlustou čáru.

Tohle je pro mě ta největší satisfakce z mé “práce”, kterou vnímám jako své poslání. Rozzářit lidské životy radostí a lehkostí. Místo vystresované a ustrašené rodiny tu stojí šťastná a fungující rodina, až mi z toho opět ukápla slza dojetím.

Nutno podotknout, že jsem rodičům doporučila, aby Bars obdržely i děti, jelikož Bars pomáhají zbavit se traumat, které si během tohoto těžkého a psychicky napjatého období děti zajisté uložily. Uvidíme jak se bude jejich situace dále vyvíjet, ale já mám obrovskou radost už teď. Co je tu ještě možné?

Metoda Access Bars mi ukázala mnoho dalších „zázraků“, kdy ani já netušila, kam až sahá její potenciál. Desítky mých klientů se mi změnili téměř před očima.

Z vystresovaných podnikatelů, kteří se v mnoha případech honily jen za penězy, se staly vyrovnané bytosti, využívající svou tvůrčí energii s naprostou lehkostí.

Z žen, které měly tendenci se kritizovat a nevážily si dostatečně samy sebe, se staly krásné sebe vědomé bytosti plné radostné a tvůrčí energie. Otevírají se jim dary a talenty, které si do té doby blokovaly.

Velký přínos Bars také vnímám u žen, které jsou velmi schopné, většinou podnikatelky nebo ženy se slibnou kariérou či matky samoživitelky, ale nedaří se jim ve vztahových oblastech, buď partnera ani nemají a není jim žádný dost dobrý nebo přitahují muže naprosto komplikované a pro vztah nepoužitelné. V těchto případech je i velkým přínosem tělový proces Obnova všech generativních sexuálních energií.

Další velkou skupinou mých klientů jsou lidé s úzkostmi různých druhů. Pokud je člověk otevřen změně a chce si pro sebe vybrat víc, dají se i tyto psychické či emoční disharmonie zvládnout díky Bars bez antidepresiv.

I tohle je s Access Bars možné, když si to vyberete. Vidíte ve svém okolí či rodině podobné příběhy, kde by mohla tato technika být přínosem? Jaké by to bylo, kdyby byly všechny bytosti šťastny?

AB může být přínosem pro kohokoliv, ať už řešíte cokoliv, právě tím, že otevírá vědomí, a po terapii jste schopni vidět věci z jiných úhlů pohledu než dříve. Je to osvobozující proces, který respektuje každého člověka jako individuální a unikátní bytost.

Nic neriskujete, jak říká Dr.Dain Heer “Při nejhorším, dostanete tu nejlepší masáž v životě a v nejlepším se vám změní celý život” 😀

Pokud Vás zajímá jak tato metoda funguje přečtěte si o Bars více zde http://jana-mondek.cz/moje-sluzby/access-bars/  nebo přijďte na kurz Access Bars a naučte se tuto velmi jednoduchou, leč život transformující techniku, za jeden den, ať můžete pomáhat nejen sobě, ale i svým blízkým. 

ŽIVOT je VOLBA, dovolte si dovolit.

 

S láskou a vděčností.

Jana

Mou vášní je potenciál naší mysli a duše, a tak podporuji jednotlivce na jejich cestě k dosažení více zdraví, radosti a možností v jejich životech. Zvědoměním jejich unikátních talentů a darů, odstraněním negativních programů a limitujících přesvědčení v jejich podvědomí a odemčením jejich potenciálu je podporuji ke tvoření autentického života, který touží žít. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře