Moje služby

Ke svým klientům přistupuji s respektem, lehkostí a láskou. Snažím se vytvořit prostor, tak abych jim byla co největším možným přínosem.

Access Bars®

Ošetření metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, rozšiřující vědomí díky odstranění limitujících energetických bloků a omezení. A to nám může umožnit vytvoření života, který si přejeme. Zakladatel metody Access Bars® Gary Douglas říká: " Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost." Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.

Více informací →

Dynamika Bohatství

Neexistuje člověk, který nemá na nic talent. Je jen důležité ho co nejdříve objevit. V každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Každý, kdo najde svoji osobní výjimečnost, zjistí, proč přišel na svět, jaká je jeho mise a založí ji na svých silných stránkách. Každý může vykročit za svým snem a prožívat štěstí už na cestě za tímto svým snem či úspěchem.

Více informací →

Access Energetic Facelif

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Access Energetic Facelift je úžasný tělový proces, plný lásky, péče a výživy, který odvrací stárnutí, jak naší tváře a dekoltu, tak i našeho fyzického těla. Uvolňuje energetické bloky a maximalizuje tok energie v celém těle. Uvolňuje svaly, což umožňuje regeneraci pokožky  a vede k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení. Připravte se na jeden z nejvíce relaxačních zážitků vašeho těla.

Více informací →

Osobní konzultace a terapie - Transformativní a Léčivá

Momentálně si klienti nejvíce žádají techniky Access Bars a Access Energetic Facelift. Jsou to metody pro harmonizaci duše, mysli, emocí, těla a života vůbec. Tyto metody si získaly mou důvěru pro jejich jednoduchost, jemnost, respekt k osobě klienta a rychlý a trvalý efekt.  

 

Dále poskytuji konzultace v oblasti Talentů a silných stránek včetně testů Dynamiky Bohatství. Více informací o těchto metodách si můžete přečíst v sekci "moje služby". 

 

Frekvence opakování sezení je daná vývinem situace. Je to léčivý proces, který ctí každého člověka a jeho individualitu.  Většina terapií trvá hodinu až hodinu a půl. Za toto setkání si účtuji 900 Kč. Lze si domluvit i Skype konzultaci. 

 

Mé techniky Vám budou přínosem když:

 • jste nejistí, “zaseklí” v životě a nevíte kudy dál či nedokážete najít dlouhodobě  řešení konkrétní situace
 • procházíte osobní krizí
 • pociťujete úzkost, strach, obavy či fóbie
 • Váš život není harmonický
 • chcete projevit a rozvinout svůj talent či životní poslání
 • chcete zharmonizovat Vaše vztahy s druhými či sám se sebou
 • chcete lépe spát
 • se cítíte unaveni a bez energie
 • chcete Vašemu tělu dopřát hlubokou relaxaci a léčení
 • jste vědomě rozhodnutí začít měnit svůj život
 • si uvědomujete odpovědnost za Váš život a Vaše štěstí
 • jste připraveni přijmout v životě více lehkosti, radosti a lásky

 

Jak vnímám své klienty?

Převážná většina mých klientů jsou vědomé bytosti, pracující sami na sobě, které na své cestě zabloudili nebo stojí na “křižovatce” a potřebují ujasnit směřování a znovu nalézt ztracenou půdu pod nohama, tak aby se mohli opět stát tvůrci svého života.

 

 

 

Stále si doplňuji vzdělání ve svém oboru  na celosvětové úrovni, abych mohla nabídnout svým klientům to nejlepší ze sebe.

 

Těším se na vás, jste vítáni, ať řešíte cokoliv. Vše má řešení.